Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Відбулося засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Миколаївської області.

06/10/2021

 4 жовтня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Решетілова відбулося засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Миколаївської області.

Комісія створена у серпні розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.08.2021 № 419-р. Інвентаризація здійснюється на виконання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеним в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021.
Діяльність з інвентаризації є актуальною для визначення реального стану природних ресурсів, що є основою для соціально-економічного розвитку громад та областей.
На рівні держави функціонує координаційна комісія, в областях - регіональні комісії.
У Миколаївській області діяльність з інвентаризації координує управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
Інвентаризація проходить за трьома напрямами:
- водних об’єктів
- лісових ресурсів
- об’єктів державної та комунальної власності.
Учасники наради обговорили хід виконання робіт, проблемні питання, що виникають під час інвентаризації. Наголошено на необхідності активізації діяльності територіальних комісій з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності в межах територіальних громад Миколаївської області.

Всі новини →