Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Про управління » Керівництво
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Керівництво

 

Мац  Дмитро Анатолійович

В.о. начальника управління

Навчався в Одеському державному університеті ім.. І.І. Мечнікова де отримав кваліфікацію «хімік-викладач» та Одеському регіональному інституты державного управління НАДУ  при Президентові України.  З 2007 року працював начальником відділу охорони навколишнього природного середовища управління з охорони навколишнього середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

З липня 2013 призначено на посаду заступника начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

Трофімова Ірина Петрівна

Заступник начальника управління

Навчалась в Ризькому політехнічному інституты, де отримала кваліфікацію «інженер-хімік-технолог». З квітня 1995 року до травня 2013 року працювала в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області на посадах спеціаліста 2-ї категорії, головного спеціаліста, начальника відділу. З 2013 року Ірину Петрівну було призначено на посаду заступника начальника управління-начальника відділу екологічної експертизи та земле-надрокористування управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації.