Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Про управління » Графік особистого прийому громадян
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Графік особистого прийому громадян

Посада ПІБ Графік прийому
Начальник управління   

Другий та четвертий вівторок місяця 
з 15.00 до 17.00 
каб.1

Заступник начальника управління ТРОФІМОВА Ірина Петрівна Другий та четвертий четверг місяця
з 15.00 до 17.00
каб.3
Заступник начальника управління МАЦ Дмитро Анатолійович Друга та четверта середа місяця 
з 15.00 до 17.00 
каб.4

 

Графік проведення виїзного прийому громадян

N з/п

 
Райони і міста області
 
Місяць* Примітка
 
вересень жовтень листопад грудень
1. Березнегуватський 1      


1)начальник управління О.М. Каражей

2)заступник начальника управління Д.А. Мац

 

3)заступник начальника управління І.П. Трофімова 

2.  Новобузький   2    
3. Березанський     3  
4. Казанківський       1

*Дата визначається додатково згідно з щомісячними планами організаційної роботи 

 

Прийом громадян проводиться в приміщені управління за адресою:  54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 каб. № 1,3 4  

Графік особистого прийому громадян керівництвом управління затверджується наказом начальника управління та розміщується на офіційному веб-сайті управління

Особистий прийом громадян проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Особисті та особисті виїзні прийоми здійснюються відповідно до затвердженого наказу  від 08.10.2018 № 18 «Про затвердження Порядку організації та проведення особистих та особистих виїзних прийомів громадян начальником та заступником начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації»,  який зареєстрований у головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 29.10.2018 року за № 292/3205.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» проводиться першочергово.

Питання, з якими звертаються громадяни, по можливості, вирішуються під час особистого прийому. Особа, яка веде прийом, керується чинним законодавством. 

На особистому прийомі і за бажанням громадянина можуть бути присутніми його представники, повноваження яких оформленні в установленому порядку, та особи, які перебувають з ним в родинних відносинах, що підтверджується відповідним документом.

У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі не можливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмового звернення.

Подане громадянином на особистому прийомі звернення розглядається у порядку, встановленому чинним законодавством для письмових звернень.  Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно, за його бажанням.

За потреби, що визначається особою, яка проводить прийом громадян, до участі в особистому прийомі громадян запрошуються посадові особи управління, до компетенції яких належить вирішення питання, надаються документи, інші матеріали, необхідні для обґрунтованого розгляду звернення під час особистого прийому.