Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) » До відома
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

До відома

 Інформація до відома замовників та виконавців стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документів державного планування (ДДП)

Наказом Мінприроди від 18.07.2019 № 260 внесено зміни до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування:

внести зміни до Методичних рекомендацій із здійснення СЕО ДДП, затверджених наказом Мінприроди від 10.08.2018 № 296, виклавши абзац 26 розділу VIII «Громадське обговорення та консультації» у такій редакції:
 «Для цього замовник відповідно до частини І, ІІ ст. 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» подає по одному примірнику проєкту ДДП, звіту про СЕО та повідомлення про оприлюднення цих документів на паперових носіях і в електронному вигляді (Word та PDF) до Мінприроди та МОЗ, якщо ДДП загальнодержавного, регіонального або місцевого рівнів, та до відповідних місцевих органів, якщо ДДП місцевого чи регіонального рівня».

 

Наказ розміщено на сайті Мінприроди за посиланням 

 ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ ТА РОЗРОБНИКІВ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ СЕО

Мінекоенерго вдруге інформує Миколаївську облдержадміністрацію про порушення процедури стратегічної екологічної оцінки субєктами господарювання