Головна | Про управління | Повідомлення | Новини |
Громадські слухання щодо планованої діяльності ТОВ «СВІТ ЗДОРОВ’Я»
02.07.2025 о 10:00 відбудуться громадські слухання щодо планованої діяльності ТОВ «СВІТ ЗДОРОВ’Я» у рамках здійснення процедури оцінки впливу на довкілля. Планованою діяльністю передбачається нове будівництво автозаправного комплексу, АГЗП та магазину сервісного обслуговування водіїв та пасажирів за адресою: Миколаївська область, м. Миколаїв, пр. Богоявленський й ріг вул. Кобера.
Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/79784238860?pwd=3ZQ0apYCHaypvo2tfQRSKgXwSW3hpN.1
Ідентифікатор конференції: 797 8423 8860
Код доступу: 5NZHJZ
Звіт з оцінки впливу на довкілля доступний на платформі Екосистема, розділ Е-ОВД, у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (https://my.eco.gov.ua/ovd-citizen) за № справи 12529.
Доступ на Екосистему можливий лише після реєстрації користувача в системі.
Перелік відомостей про декларації про провадження господарської діяльності, подані суб’єктами господарювання до управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації на заміну дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, доступний за посиланням: docs.google.com/document/d/1-EJ8e34QzjHPhn3V_NwJ2Jki50Y_YcBN/edit
Спеціальна доповідь Верховної ради України з прав людини щодо стану додержання прав громадян на чисту та доступну воду в умовах дії правового режиму воєнного стану Формат: PDF | Добавлен: 02/07/2025 15:27:56 |
3545Kb ![]() |
16/12/2022
До уваги розробників документів, у яких обгрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та суб'єктів гоcподарювання, які мають на своєму балансі або користуванні потенційно небезпечні об’єкти!
Інструкцією про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, що затверджена наказом Мінприроди від 09.03.2006 № 108 та зареєстрована в Мін’юсті від 29 березня 2006 року №341/12215, передбачено розробку заходів щодо охорони атмосферного повітря на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації наслідків забруднення атмосферного повітря для об'єктів, які згідно з законодавством уважаються об'єктами підвищеної небезпеки (включені до Державного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки).
13.09.2022 втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки”.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 затверджено Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку. Цей Порядок визначає процедуру віднесення об’єктів, на яких розміщені установки, сховища (резервуари, посудини), трубопроводи, машини, агрегати, технологічне устаткування (обладнання), споруди або комплекс споруд, що розташовані в межах об’єкта на поверхні землі або під землею, в яких тимчасово або постійно використовується, переробляється, виготовляється, транспортується, зберігається одна або кілька небезпечних речовин, до об’єктів підвищеної небезпеки відповідного класу.
Суб’єкт господарювання несе відповідальність згідно із законодавством за своєчасне, повне і достовірне проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки.