Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Сьогодні, 21 грудня сталася знакова подія у сфері природно-заповідної справи Миколаївщини

21/12/2021

 

Оголошено 4 нові заказники місцевого значення: ландшафтні - «Райдолинський степ», «Балка Глибока», «Черталківський 2» та орнітологічний - «Веселинівські плавні». Усі вони розташовані у Вознесенському районі Миколаївської області.

Ціль – досягнена.  Площу природно-заповідного фонду Миколаївщини збільшено на 810,0299 га.

Питання про оголошення заказників було підтримане усіма постійними комісіями, Президією обласної ради та отримали більшість «За» під час голосування у сесійній залі.

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації вдячне керівництву Миколаївської обласної ради, постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації, депутатському корпусу за позитивне вирішення питань щодо оголошення заказників.

Вдячні першому заступнику голови Миколаївської облдержадміністрації Георгію Решетілову за особисту участь в обговореннях питань щодо збільшення площі природно-заповідного фонду під час засідань постійних комісій обласної ради.

Прибужанівська та Веселинівська територіальні громади підтримали ініціативу природоохоронців - Українська Природоохоронна Група – UNCG та погодили створення заказників на землях комунальної власності.

Спільні дії задля збереження довкілля. Далі буде...

 

Всі новини →