Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Цього року вжито заходи щодо оформлення екокласу в адміністративному приміщенні регіонального ландшафтного парку "Кінбурнська коса".

17/12/2021

 Еколого-освітній клас Регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» нещодавно обладнано мультимедійним обладнанням, яке придбано Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації на виконання Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2021 – 2027 роки, за кошти обласного бюджету.

На початку року в рамках цієї ж програми, були придбані нові музейні вітрини, модульні столи, шафи для книг, фліпчарти, а також виготовлені інформаційні стенди (ролл-апи) про Парк, рослинний та тваринний світ, екотуристичні маршрути та екостежки парку.
Це дозволить в комфортних умовах проводити тематичні заняття з дітьми та представити зібрані протягом років краєзнавчі та природничі експонати.
Еколого-освітній клас Регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» виконує роль Візит – центру, з відвідування якого починається знайомство з Кінбурнською косою та діяльністю Парку. Тому його обладнання є потребою часу.
У гостей та відпочиваючих, які зупиняються в Очакові або прямують на відпочинок на Кінбурнську косу, є можливість ознайомитися з унікальними експонатами з Кінбурну, а далі вирушати у подорож, розуміючи та зберігаючи природну цінність Кінбурнської коси.
Для зацікавлених та небайдужих до збереження дикої кінбурнської природи відвідувачів в екокласі створені комфортні умови для спілкування про унікальну природу парку та обговорення проблемних питань.
Для школярів, які здобувають освіту в навчальних закладах Очакова та в селах сусідніх ОТГ, розробляються нові еколого – освітні проекти та заходи, спрямовані на вивчення питань охорони довкілля. Для дошкільнят – готуємо цікаві екохвилинки.
Після покращення епідемічної ситуації працівники регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» радо запрошують в гості всіх бажаючих.

Всі новини →