Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

До Миколаєва привезли пересувну лабораторію ля екологічного моніторингу, яку планують запустити навесні

02/12/2021

На презентації пересувної лабораторії були присутні перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов, голова Миколаївської ради Ганна Замазєєва, голова постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації Алла Ряжських, начальник управління природних ресурсів облдержадміністрації Олександра Єфименко, її заступник Дмитро Мац та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Денис Мельников.

У четвер, 2 грудня мобільну станцію екологічного моніторингу було доставлено в Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на балансі якого буде лабораторія. 

Як зазначив Георгій Решетілов, мобільна станція екологічного моніторингу дозволить отримувати актуальну інформацію щодо стану навколишнього середовища. «В разі виникнення надзвичайної ситуації мобільна станція дасть змогу швидко оцінити рівень небезпеки, спрогнозувати наслідки та розробити подальший план дій для вирішення ситуації», – сказав він. 

Додамо, що коли спеціалізований фургон пройде акредитацію, він стане першою акредитованою пересувною лабораторією в Україні.

Нагадаємо, що спеціалізований фургон передано до Миколаєва відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з балансу Херсонської регіональної державної лабораторії ім. професора Л.С.Ценковського Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівЦе стало можливо завдяки плідній співпраці з головою Держпродспоживслужби України Владиславою Магалецькою та її оперативній реакції.

 

Всі новини →