Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Розпочалось громадське обговорення повідомлення про плановану діяльність ДП "КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ"

22/11/2021

 22 листопада 2021 року на веб-сайті Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля офіційно оприлюднено повідомлення про намір провадження планованої діяльності щодо провадження альтернативної схеми акумуляції надлишків шахтних вод Кривбасу у ставку-накопичувачі шахтних вод в балці Свистунова та їх скидання у річку Інгулець. Об’єкт, що розглядається планованою діяльністю, розміщується на землях Криворізького району Дніпропетровської області.

Протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення цього повідомлення на веб-сайті Єдиного реєстру із оцінки впливу на довкілля громадськість має право надати Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Ознайомитися з повідомленням про зазначену плановану діяльність можна у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля за № 202111178951 справи   або за посиланням:  http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-8951.

Всі новини →