Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Акція з озеленення території Миколаївської області продовжується

22/11/2021

 

19 листопада у селищі Радісний Сад у парку біля фестивальної площі висадили 145 саджанців дерев. Серед них клен, катальпа, ялівець та інші.
Ініціатива з озеленення об’єднує. Реалізовуємо всеукраїнську програму Президента України «Зелена країна» та формуємо нові обласні традиції, дбаючи про зелені насадження.
Саджанці були передані напередодні в рамках реалізації заходу Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2021-2027 роки - "Охорона та відтворення рослинних ресурсів - озеленення території області".
До посадки дерев долучилися перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов, начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександра Єфименко, заступник начальника управління Дмитро Мац, голова Миколаївської райдержадміністрації Ігор Мухарський, заступник голови Анна Трегуб, депутат обласної ради Ігор Кіч, депутат Миколаївської районної ради Олександр Дьяченко та громада селища на чолі з сільським головою Юрієм Пінковським.

Всі новини →