Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

«Квітуча Миколаївщина»

16/11/2021

 У Миколаївській області реалізовується новий природоохоронний захід – «Охорона та відтворення рослинних ресурсів – озеленення території області».

Указом Президента України від 7 червня 2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» започатковано екологічну ініціативу «Масштабне залісення України». Ініціатива направлена на збереження лісового фонду, належний захист і відтворення лісів, створення сприятливих умов для ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку з урахуванням природних та економічних умов, забезпечення прав громадян на безпечне довкілля.
Для підтримки глобальних та всеукраїнських ініціатив щодо збереження лісових ресурсів, озеленення територій в обласному бюджеті на закупівлю саджанців було передбачено 1 млн грн.
Провели підготовчу роботу – отримали та сформували узагальнені заявки від райдержадміністрацій та потреби в розрізі Баштанського, Вознесенського, Миколаївського, Первомайського районів.
Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації через електронну систему публічних закупівель ProZorro здійснено закупівлю саджанців листяних та хвойних порід дерев, декоративних кущів. Саджанці будуть передані уповноваженим особам в районах для організації робіт з озеленення.
У вівторок, 16 листопада перша партія саджанців готова до відправки до Баштанської райдержадміністрації.
У рамках цієї ініціативи за участі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників місцевих громад відбудеться акція з посадки дерев та кущів на території державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей».
Протягом найближчого часу решту саджанців буде передано до Вознесенського, Миколаївського, Первомайського районів в особі райдержадміністрацій.
Ініціатива реалізується відповідно до Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2021-2027 роки в рамках всеукраїнської екологічної ініціативи «Зелена планета» під гаслом «Створюємо ліси разом!»
Планується, що у Миколаївській області акція стане щорічною. «Квітучій Миколаївщині» бути!

Всі новини →