Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про початок конкурсу дитячих малюнків «Я і Природа».

12/11/2021

 

Конкурс проводиться з метою привернення уваги дітей та молоді до проблем охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області, сприяння відповідального ставлення до природи рідного краю.
До участі запрошуються діти віком від 5 до 13 років з Миколаївської області та м. Миколаїв.
Положення про проведення обласного конкурсу дитячих малюнків «Я і Природа» - https://bit.ly/30acbmF
Конкурсні роботи – малюнки повинні розкривати тему збереження природи та природних ресурсів, важливість природи для сталого розвитку громад, у тому числі: збереження цілинних степових ділянок, лісів та лісових насаджень, водойм, різноманіття видів рослин і тварин, унікальних і типових ландшафтів Миколаївської області, зокрема, в різні пори року.
Конкурс проводиться у рамках виконання Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2021-2027 роки.
Конкурсна робота складається з: 1) фото або скан-копія малюнка крупним планом, 2) фото дитини, яка тримає малюнок, 3) відомості про учасника згідно з формою, 4) оригінал малюнка.
Роботи приймаються до 1 грудня 2021 року (включно).
Критеріями оцінювання малюнків є такі: відповідність тематиці конкурсу, оригінальність ідеї, змістовність роботи.
Журі буде обрано по 3 переможці в кожній віковій групі: серед учасників віком 5-7 років, віком 8-10 років, віком 11-13 років.
Додатково обиратиметься переможець глядацьких симпатій за кількістю вподобань (лайків) за малюнок, які в електронному вигляді будуть розміщені на сторінці у соціальній мережі фейсбук.
Оголошення переможців відбудеться 7 грудня шляхом публікування відомостей на сайті організатора конкурсу,
Переможці будуть нагороджені пам’ятними подарунками та дипломами, які надсилатимуться залученою організацією Укрпоштою до кінця поточного року, але з урахуванням карантинних обмежень, що може вплинути на терміни доставки.
Конкурсні роботи приймаються в електронній формі на адресу mykolaivpzf@gmail.com із зазначенням теми листа «На конкурс» та з обов’язковим надсиланням оригіналу малюнка (без фото автора) на поштову адресу Організатора: пр. Центральний, 16, м. Миколаїв, 54029, управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.
 

Всі новини →