Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

На шляху до розробки Стратегії зі зміни клімату

12/11/2021

 

2 листопада відбулася зустріч в онлайн форматі представників трьох пілотних областей: Миколаївської, Львівської, Івано-Франківської з Оксаною Кисіль, старшим експертом з питань ключових інституційних відносин та розбудови потенціалу проєкту APENA 3.
Учасники, представники робочих груп в областях, спільно з експертом обговорили стан справ із заповнення опитувальника проєкту, що стане базовою інформацією для оцінки стану та можливостей областей для формування стратегії з адаптації до змін клімату, а також графік роботи на листопад - грудень 2021 року.
До учасників онлайн наради в управлінні екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації долучилася В.В. Лесик, перший заступник начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Експертом анонсовано проведення окремих онлайн зустрічей із цільовими групами: представниками територіальних громад, бізнесу, освітянами вищих навчальних закладів. Деталі будуть повідомлені додатково.
Зазначимо, що Миколаївська область пройшла конкурсний відбір та була обрана однією із трьох пілотних областей для розробки стратегії адаптації до зміни клімату та плану реалізації стратегій. Це компонент 3 проєкту APENA 3 - проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності регіональних та місцевих адміністрацій щодо впровадження та виконання законодавства ЄС щодо навколишнього середовища та зміни клімату та розвитку інфраструктурних проєктів».
Мета проєкту - підвищення потенціалу органів державної влади на місцевому та обласному рівні у розробці та впровадженні ключових реформ, пов’язаних з Угодою про асоціацію та Поглибленою і всеохоплюючою зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС, включаючи процес юридичного зближення з ЄС. Виконавці проєкту: Консорціум на чолі з ENVIROPLAN S.A. (Греція) у складі з Egis International (Франція), Egis Structures & Environment (Франція) and Centre for Renewable Energy Sources and Saving (CRES) Греція. Реципієнти: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство розвитку громад та територій України.

Всі новини →