Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Аналізуємо проєктну документацію регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя»

02/11/2021

              1 листопада в управлінні екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації відбулася нарада з керівником регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» Олександром Молдовановим. Гранітно-степове Побужжя

Учасники наради обговорили питання діяльності регіонального ландшафтного парку, зокрема, щодо актуальні визначення меж, перспективи організації території.

Зазначимо, що 2009 року на більшій частині регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» створено національний природний парк «Бузький Гард», але не на всіх земельних ділянках. Були прийняті розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 12.10.2009 № 381-р, від 30.10.2012 № 371-р у т.ч. щодо впорядкування подальшої діяльності регіонального ландшафтного парку. На той момент планувалося пріоритетне встановлення на місцевості меж національного природного парку «Бузький Гард», як об’єкту загальнодержавного значення, а потім впорядкування (встановлення меж) території регіонального ландшафтного парку.

Але внаслідок тривалої процедури погодження землевпорядної документації межі ні національного природного парку, ні регіонального ландшафтного парку за станом на сьогодні не встановлені.

Учасники наради визначили кроки, які треба здійснити, щоб активізувати процес впорядкування території регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя».

 

Всі новини →