Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Розробляємо стратегію адаптації Миколаївської області до зміни клімату

12/10/2021

Розробляємо стратегію адаптації Миколаївської області до зміни клімату
8 жовтня відбулася зустріч експертів проєкту APENA 3 – проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності регіональних та місцевих адміністрацій щодо впровадження та виконання законодавства ЄС щодо навколишнього середовища та зміни клімату та розвитку інфраструктурних проєктів» з першим заступником голови облдержадміністрації Георгієм Решетіловим та членами робочої групи з розроблення стратегії адаптації до зміни клімату та плану реалізації адаптації до зміни клімату Миколаївської області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.07.2021 року № 407-р.
Майкл Фланаган (Michael Flanagan, Ірландія), експерт з управління наслідками зміни клімату, Антоніос Сакаліс (Antonios Sakalis, Греція), експерт компанії ІНВАЙРОПЛАН С.А., Оксана Кисіль, старший експерт з питань ключових інституційних відносин та розбудови потенціалу, Аліна Бондаренко, PR-експерт спільно з членами робочої групи обговорили організацію процесу та методологічний підхід розробки регіональної стратегії з адаптації, ідентифікацію необхідної інформації, структуру документу та залучення до співпраці зацікавлених осіб.
Георгій Решетілов зазначив, що для Миколаївської області, це не тільки констатація стану речей на сьогодні, а й визначення шляхів на майбутнє. «На підставі розроблених документів ми можемо розраховувати на підтримку від наших партнерів в реалізації розроблених визначених пунктів. І це конкретні кроки та результати для нашого регіону», - звернувся до присутніх Георгій Решетілов.
Триває етап заповнення базового опитувальника за компонентом 3 для 3 пілотних областей (Миколаївська, Івано-Франківська, Львівська області).
Документ доступний за посиланням https://bit.ly/3n21J8L
Запрошуємо долучитися до заповнення опитувальника.
Координатори: Миколаївська облдержадміністрація, Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
Контакти: пр. Центральний, 16, м. Миколаїв, 54029, тел./факс: (0512) 46-04-27
E-mail: ecolog@mk.gov.ua, сайт: ecolog.mk.gov.ua
Зазначимо, що першу Стратегію ЄС з адаптації до зміни клімату було прийнято 2013 року, оновлено 24 лютого цього року. Стратегія адаптації ЄС спрямована на переключення фокусу з розуміння проблеми на вироблення рішень, перехід від планування до реалізації. Вона визначає шлях підготовки до подолання неминучих наслідків зміни клімату, яку необхідно прискорити та поглибити.
Головна мета Стратегії ЄС- кліматично стійке майбутнє, як усередині Європейського Союзу, так і за його межами, адже проблема зміни клімату не визнає кордонів та має глобальний характер.
 

Всі новини →