Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Вітаємо Вознесенську громаду з перемогою в конкурсі «Наша громада».

06/10/2021

 Вітаємо Вознесенську громаду з перемогою в конкурсі «Наша громада». Їх проєкт щодо організації системи сортування сміття та поводження з відходами обрано як кращий серед багатьох проєктних ідей.

Конкурс «Наша громада» реалізується Українським кризовим медіа-центром, за підтримки Програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE (Програма DOBRE), спільно з телеканалами ICTV та СТБ.
Про проєкт: метою проєкту є зменшення негативного впливу полігону відходів на довкілля шляхом популяризації компостування. Стратегією розвитку Вознесенської громади передбачено налагодження системи збору органічних відходів. При правильній організації системи сортування та поводження з відходами органічні відходи не потраплять на полігон, а стануть сировиною для виготовлення добрив. Така практика поводження з біовідходами дозволить скоротити до 40% кількість сміття, що потрапляє на полігон, та знизити ризик виникнення пожеж.
За грошовий приз у перемозі в конкурсі, а це 500 тис. грн, Вознесенська громада створить матеріально-технічну базу для компостування: виготує 300 компостерів, придбає 10 аналізаторів ґрунту, 10 подрібнювачів для гілок та 100 сімей червоного каліфорнійського черв’яка.

Всі новини →