Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Миколаївська область пройшла конкурсний відбір та стала пілотною областю України для розробки стратегії адаптації до зміни клімату та плану реалізації стратегії.

05/10/2021

Миколаївська область пройшла конкурсний відбір та стала пілотною областю України для розробки стратегії адаптації до зміни клімату та плану реалізації стратегії.
Розробка обласних стратегій – це компонент 3 міжнародного проєкту «Посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади для впровадження та застосування законодавства ЄС у сферах захисту навколишнього середовища, протидії кліматичним змінам та розвитку інфраструктурних проєктів» (APENA 3). Це проєкт міжнародної технічної допомоги, який фінансується ЄС та має на меті допомогти Україні в наближенні екологічного законодавства до стандартів ЄС. Виконавці: Консорціум на чолі з ENVIROPLAN S.A. (Греція) у складі з Egis International (Франція), Egis Structures & Environment (Франція) and Centre for Renewable Energy Sources and Saving (CRES) Греція. Головні бенефіціари Проєкту APENA 3 – Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства розвитку громад та територій України.
Відбір областей здійснювався на підставі інформації, отриманої від облдержадміністрацій, згідно з формою «Опитувальник для допомоги в процедурі відбору 3 пілотних областей для реалізації компоненти 3 Проєкту». Заповненням опитувальника займалося управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.
Три пілотні області - Миколаївська, Львівська та Івано-Франківська області.
У рамках компоненту 3 проєкту APENA 3 – «Розробка обласних стратегій адаптації до зміни клімату з планами реалізації» - запланована така активність для трьох пілотних областей:
Завдання 1 - Підготовка стратегій адаптації до зміни клімату, включаючи оцінку вразливості до зміни клімату, заходи стійкості і витрати на адаптацію.
Завдання 2 - Підготовка планів реалізації стратегій адаптації до зміни клімату.
Завдання 3 - Допомога в процесі затвердження та громадських консультацій з пілотними стратегіями і планами.
Завдання 4 - Підготовка комунікаційних планів.
Координатори у Миколаївській області: Миколаївська облдержадміністрація, Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
Контакти: пр. Центральний, 16, м. Миколаїв, 54029, тел./факс: (0512) 46-04-27
E-mail: ecolog@mk.gov.ua, сайт: ecolog.mk.gov.ua

Всі новини →