Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Повідомлення Новини

Новини

Участь у воркшопі «Управління відходами від руйнувань»

24/06/2024

20 червня 2024 року представники управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА взяли участь у воркшопі «Управління відходами від руйнувань».

Організатором заходу виступила громадська організація ReThink, яка працює в рамках коаліції  Ukraine Support Team за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри». Будо презентовано для представників органів державної влади та місцевого самоврядування розроблені Методичні рекомендації щодо визначення обсягів утворення відходів від руйнувань. Також було розглянуто основні принципи управління відходами, етапи управління відходами від руйнувань, облік обсягів утворених відходів від руйнувань, переробка та повторне використання будівельних відходів: вітчизняний та закордонний досвід.

Застосування методичних рекомендацій щодо управління відходами від руйнувань  спростять та покращать процес обліку відходів від руйнувань в територіальних громадах, в яких вони утворилися. Звітування по об’ємам відходів від руйнувань буде більш коректнішим та зрозумілим.  Крім того,  громадам надано практичні шляхи повторного використання, утилізації  відходів від руйнувань.

Всі новини →