Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Повідомлення Новини

Новини

Громадські обговорення проєктів Планів управління річковими басейнами

27/02/2024

 

     Продовжується розпочатий процес громадського обговорення проєктів Планів управління річковими басейнами (ПУРБ).

    Розроблення ПУРБ є євроінтеграційним зобов’язанням України в частині імплементації Водної Рамкової Директиви ЄС та ключовим досягненням у частині водної політики

      

        Громадські обговорення триватимуть щонайменше 6 місяців, за їх результатами буде підготовлено відповідні доповнення до проєктів ПУРБ. Адже метою є затвердження збалансованого документу державного планування, який забезпечить стале управління річковими басейнами наступні 6 років. 

        Наразі підготовлено проєкти ПУРБ для всіх 9 річкових басейнів, включаючи тимчасово окуповані території. Кожен ПУРБ містить повний перелік заходів, необхідних для досягнення стратегічних екологічних цілей, а саме підтримання “доброго” екологічного стану масивів поверхневих та підземних вод, а також “доброго” екологічного потенціалу штучних або істотно змінених масивів поверхневих вод.

        Запрошуємо усіх заінтересованих сторін долучитись до розгляду проєктів ПУРБ, які опубліковані на вебсайті Міндовкілля (проєкти документів можна переглянути за посиланням – https://bit.ly/41zGGOz) та сайті Держводагентства у розділі «Діяльність» підрозділ «Плани управління річковими басейнами» і зробити свій внесок у формування стратегічних документів розвитку річкових басейнів (за посиланням https://davr.gov.ua/diyalnist).

       Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу rbmp@davr.gov.ua.

Всі новини →