Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Повідомлення Новини

Новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

03/11/2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

для планованої діяльності щодо будівництва мостового переходу через

р. Південний Буг в м. Миколаєві

(№ справи у Єдиному реєстрі з ОВД – 202110118736)

 

                На виконання статей 4, 6-8 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля  здійснюється процедура оцінки впливу на довкілля для планованої діяльності будівництва мостового переходу через р. Південний Буг в місті Миколаєві за № 202110118736 справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

         Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області планує здійснити будівництво нового автомобільного мостового переходу через р. Південний Буг з підходами в обхід м. Миколаєва з виходом на автомобільні дороги: Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через м. Вознесенськ), Н-14 Олександрівка- Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро - Миколаїв (через м. Кривий Ріг), М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог).

         На підставі статті 20 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» та Положення про Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 № 614 щодо ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією, що міститься в автоматизованій інформаційній системі «Єдиний

реєстр з оцінки впливу на довкілля» наказами Міндовкілля від 22.03.2022 № 159,  від 15.06.2022 № 225 частково обмежено доступ до Реєстру для зовнішнього використання.

         Уся документація, що вноситься суб’єктом господарювання до Єдиного реєстру, може надаватися для ознайомлення в кожному випадку окремо за запитом із фіксацією даних осіб, які запитують вказану інформацію (роз’яснення Міндовкілля доступне за посиланням: https://mepr.gov.ua/diyalnist/otsinka-vplyvu-na-dovkillya/yedynyj-reyestr-z-ovd/).

         Для ознайомлення з документацією, надання зауважень та пропозицій необхідно звертатися на адресу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, Департамент екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів, відділу оцінки впливу на довкілля, тел./факс: (044) 206-31-40, (044) 206-31-50. Електронна пошта: OVD@mepr.gov.ua.

Всі новини →