Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

17 вересня у м. Баштанка відбулася презентація нового видання «Природно-заповідна та історико-культурна спадщина Баштанського району. Миколаївщина».

20/09/2020

 17 вересня у м. Баштанка відбулася презентація нового видання «Природно-заповідна та історико-культурна спадщина Баштанського району. Миколаївщина». Це – перше для Баштанщини, хоч і невелике за обсягом, науково-популярне видання, яке знайомить читачів з територіями особливого природоохоронного значення: заказниками «Привільний», «Новобірзулівський», «Христофорівські плавні» та ін. У брошурі розповідається про унікальні історико-культурні пам’ятки краю. До речі, цього року виповнюється 10-та річниця створення ландшафтного заказника «Привільний», комплексної пам’ятки природи «Громоклійська круча», 1-ша річниця утворення ландшафтних заказників «Христофорівські плавні» та «Новобірзулівський».

Під час презентації були присутні представники органів влади, освітяни, громадськість. Примірники брошури отримали усі присутні, представники освіти громади та району, бібліотеки.

Видання створено та видано за ініціативи головного спеціаліста управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації Марини Романенко, директора Баштанського краєзнавчого музею Олега Требуха, а також завдяки меценатству Василя Албалщука.

Розраховане на широке коло читачів. Електронний примірник доступний за посиланням https://drive.google.com/.../1u2Ojv4WAP9rzJogLmGq.../view...

Всі новини →