Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) » Інформування громадськості
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини

Інформування громадськості

Виконавчим комітетом Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області розроблені Звіти про стратегічну екологічну оцінку шодо проектів Генеральних планів поєднаних з планом зонування територій населених пунктів Манне та Бакай Вознесенського району Миколаївської області.
Вищевказані Звіти про СЕО розміщені на офіційному веб – сайті замовника:
https://prybuzhanivska-gromada.gov.ua/  від 11.12.2018 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Виконавчим комітетом Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області розроблені Звіти про стратегічну екологічну оцінку шодо проектів Генеральних планів поєднаних з планом зонування територій населених пунктів Рюмівське та Дмитрівка Вознесенського району Миколаївської області.
Вищевказані Звіти про СЕО розміщені на офіційному веб – сайті замовника:
https://prybuzhanivska-gromada.gov.ua/  від 09.01.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Баштанською міською радою Баштанського району Миколаївської області розроблений Звіт про стратегічну екологічну оцінку щодо проекту Генерального плану поєднаного з планом зонування територій населеного пункту Добре Баштанського району Миколаївської області.
Вищевказаний Звіт про СЕО розміщений на офіційному веб – сайті замовника:
https://bashtanka.org.ua/ від 24.01.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Березнегуватською районною державною адміністрацією Миколаївської області розроблений звіт про стратегічну екологічну оцінку щодо проекту детального плану територій розташованих за межами населеного пункту с. Новоукраїнка Березнегуватського району. Звіт розміщений на офіційному веб-сайті замовника berezneguvate.mk.gov.ua від 24.07.2019 з метою одержання зауважень та пропозицій громадськості для врахування.

Новоолександрівською сільською радою Баштанського району Миколаївськох області розроблений звіт про СЕО щодо проекту генерального плану с. Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради. Вищевказаний Звіт розміщений на офіційному веб-сайті замовника від 05.08.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

 Нечаянською сільської ради Миколаївського району Миколаївської області розроблений звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Іванівка. Вищевказаний Звіт розміщений на офіційному веб-сайті замовника nechayanska-gromada.gov.ua/news/1562590967/ від 08.08.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Нечаянською сільської ради Миколаївського району Миколаївської області розроблений звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Благодарівка. Вищевказаний Звіт розміщений на офіційному веб-сайті замовника nechayanska-gromada.gov.ua/news/1562590967/ від 08.08.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Нечаянською сільської ради Миколаївського району Миколаївської області розроблений звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села  Нечаяне. Вищевказаний Звіт розміщений на офіційному веб-сайті замовника nechayanska-gromada.gov.ua/news/1562590967/ від 08.08.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.