Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) » Інформування громадськості
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини

Інформування громадськості

Виконавчим комітетом Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області розроблені Звіти про стратегічну екологічну оцінку шодо проектів Генеральних планів поєднаних з планом зонування територій населених пунктів Манне та Бакай Вознесенського району Миколаївської області.
Вищевказані Звіти про СЕО розміщені на офіційному веб – сайті замовника:
https://prybuzhanivska-gromada.gov.ua/  від 11.12.2018 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Виконавчим комітетом Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області розроблені Звіти про стратегічну екологічну оцінку шодо проектів Генеральних планів поєднаних з планом зонування територій населених пунктів Рюмівське та Дмитрівка Вознесенського району Миколаївської області.
Вищевказані Звіти про СЕО розміщені на офіційному веб – сайті замовника:
https://prybuzhanivska-gromada.gov.ua/  від 09.01.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.

Баштанською міською радою Баштанського району Миколаївської області розроблений Звіт про стратегічну екологічну оцінку щодо проекту Генерального плану поєднаного з планом зонування територій населеного пункту Добре Баштанського району Миколаївської області.
Вищевказаний Звіт про СЕО розміщений на офіційному веб – сайті замовника:
https://bashtanka.org.ua/ від 24.01.2019 з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості для врахування.