Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Про управління » Керівництво
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Керівництво

 

КАРАЖЕЙ Олександр Михайлович

Начальник управління

Навчався на факультеті ветеринарної медицини Одеського сільськогосподарського інституту. Закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього природного середовища», Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та  Херсонський аграрний університет, спеціальність «екологія», кваліфікація магістр «експерт з екології» 

За період роботи в Очаківському лісомисливському господарстві обіймав посади помічника лісничого, майстра лісу, лісничого, інженера з лісових культур та директора. Був керівником регіонального ландшафтного парку «Тилігульський». З вересня 2015 року Олександр Михайлович працював на посаді начальника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Миколаївській області.

Є членом постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

З серпня 2019 року за результатами конкурсного відбору призначено на посаду начальника управління.

 

Мац  Дмитро Анатолійович

Заступник начальника управління

Навчався в Одеському державному університеті ім.. І.І. Мечнікова де отримав кваліфікацію «хімік-викладач» та Одеському регіональному інституты державного управління НАДУ  при Президентові України.  З 2007 року працював начальником відділу охорони навколишнього природного середовища управління з охорони навколишнього середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

З липня 2013 призначено на посаду заступника начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

Трофімова Ірина Петрівна

Заступник начальника управління

Навчалась в Ризькому політехнічному інституты, де отримала кваліфікацію «інженер-хімік-технолог». З квітня 1995 року до травня 2013 року працювала в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області на посадах спеціаліста 2-ї категорії, головного спеціаліста, начальника відділу. З 2013 року Ірину Петрівну було призначено на посаду заступника начальника управління-начальника відділу екологічної експертизи та земле-надрокористування управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації.