Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на ІТ-технології, захист довкілля та медицину/охорону здоров’я

14/09/2020

Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Федерального Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на ІТ-технології, захист довкілля та медицину/охорону здоров’я. Форум відбудеться 06.10.2020 р. о 10:00 год. (EEST) - паралельно у м. Києві та в Мюнхені - у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.
Мета форуму – ознайомити представників та керівників баварських підприємств з економічною, політичною ситуацією, а також можливостями ведення бізнесу в Україні. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою та створення нових робочих місць, а також сприятиме тіснішій співпраці для зміцнення економіки обох наших країн. Для українських учасників буде можливість познайомитись з баварськими підприємствами, сферами їхньої діяльності та пропозиціями до співпраці, а також провести індивідуальні переговори в режимі онлайн з українськими учасниками, що, безперечно, допоможе обом сторонам започаткувати плідну співпрацю.
Запрошуємо Вас до участі у нашому заході. Участь у форумі - безкоштовна, реєстрація - за надісланими заявками. Після надсилання нам Вашої заявки і реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі у Форумі та – якщо Вас зацікавить ця можливість – у переговорах з баварськими фірмами за Вашим вибором.
Відповідальний за організаційні питання від нашої Палати – Ткачук Олександр Дмитрович, тел. 044/ 481 33 91.

Докладніше за посиланням

Всі новини →