Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує повторний конкурсний відбір на посаду директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

30/05/2019

 Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує повторний конкурсний відбір на посаду директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

Адреса: 57400, Миколаївська область, смт Березанка, вул. Медична, 6

Основними завданнями парку є: збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів; проведення наукових досліджень природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища та ефективного використання природних ресурсів; створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів та об’єктів; проведення екологічної освітньо-виховної роботи.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- громадянство України;
- вища екологічна, біологічна, географічна освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста);
- стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років;
- вміння організувати основну діяльність установи із застосуванням методів обґрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових і трудових витрат та передового досвіду.

Для участі в конкурсному відборі претендент подає до конкурсної комісії особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства:
- заяву на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;
- заповнену особову картку працівника за формою П-2 з кольоровою фотокарткою 4х6;
- автобіографію;
- концепцію розвитку і функціонування об’єкта комунальної власності на короткострокову та довгострокову перспективи, а також план заходів з підвищення ефективності його діяльності (у паперовому та електронному вигляді);
- копію паспорта;
- копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
- копію трудової книжки, засвідченої відповідно до чинного законодавства;
- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;
- довідку про відсутність судимості;
- медичну довідку щодо неперебування на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;
- згоду на обробку персональних даних.

Особи також можуть подавати конкурсній комісії додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, характеристики, рекомендаційні листи тощо).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: м. Миколаїв, вул.. Адміральська,22, каб. 223, телефон для довідок: 37-34-41

Всі новини →