Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини

Новини

Повідомлення про планову діяльність. Зміна цільового призначення земельних ділянок із земель с/г призначення для ведення особистого селянського господарства

12/03/2018

         Відповідно ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою забезпечення інформування громадськості у процесі здійснення оцінки впливу на довкілля Амірханян Хачик Рушанович оприлюднив повідомлення про планову діяльність, що відноситься до пп. 2 п.3 (ІІ категорія планової діяльності) ст. 3 Закону – Зміна цільового призначення земельних ділянок із земель с/г призначення для ведення особистого селянського господарства на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (з метою будівництва асфальтобетонного заводу  «СПМК-17»).

        Повідомлення про планову діяльність внесено до Єдиного реєстру ОВД та офіційно оприлюднене від 12.03.2018  за  201836262.

        Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації за адресою: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, ecolog@mk.gov.ua,    (0512) 46-04-27.

        Згідно ст. 5 Закону зауваження і пропозиції приймаються протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про планову діяльність – до 10.04.2018 року.

 

Всі новини →