Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

При Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького проходять ХIV Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків»

18/11/2021

 

При  Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розпочали свою роботу  ХIV Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». Вони стали доброю екотрадицією міста та знаним заходом в Україні.

Кожного року організатори висвітлюють нову тему.

Тема Читань-2021: «Організація та забезпечення благоустрою сучасного міста як умова створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля».

Привітала з початком роботи екочитань начальник управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації Олександра Єфименко. Заступник начальника управління Дмитро Мац виступив з доповіддю на тему «Старі та атрактивні дерева Миколаєва: сучасний стан та охорона».

Ми щиро вдячні організаторам, які створюють платформу для обговорення екологічних змін, мотивують до практичних дій.

До речі, управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації вже декілька років поспіль виступає партнером Читань.

В контексті теми Читань. Якраз цими днями за підтримки депутатського корпусу та органів виконавчої влади у Миколаївській області реалізовується новий природоохоронний захід – «Охорона та відтворення рослинних ресурсів – озеленення території області» як обласна ініціатива «Квітуча Миколаївщина». За кошти обласного бюджету придбані саджанці дерев та кущів, які будуть висаджені в усіх районах області.

З Програмою конференції можна ознайомитися за посиланням  http://surl.li/artjv

Основні заходи:

17-18 листопада, 10.00-15.30 год. – пленарне засідання.

18 листопада, 16.00-18.00 год. – круглий стіл «Миколаїв – місто на воді: стан та перспективи використання водних ресурсів» з включенням міст України.

19 листопада, 15.00-17.00 год. - «Екологічність, комфорт, безпека: кращі практики розвитку міських зелених зон України» з включенням міст України».

23-24 листопада, 15.00-16.00 год. - Молодіжні воркшопи «Життя в стилі еко» з розмальовування екоторбинок.

25 листопада, 16.00-17.30 год., VI Ярмарок екологічних громадських проєктів та ініціатив на відкритому інформаційно-просвітницькому майданчику «Новий Миколаїв».

 

 

 

Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв

Центр екологічної інформації та культури

Бібліотека-філія 2 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва

 

Всі новини →