Головна Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

 Про підтримку розвитку галузі тваринництва

З метою державної підтримки розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів'я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання нарощування виробництва продукції тваринництва постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. №107 затверджено ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Загальна сума коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва на 2018 рік становить 4 млрд. грн.

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку за шістьма напрямами:

першим напрямом - часткова компенсація відсоткової ставки за банківськими кредитами, залученими для покриття витрат, пов'язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура, від передбачених розпорядженням КМУ від 28 лютого 2018 року №128-р , 200 млн. грн.;

другим напрямом - часткова компенсація вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції в частині витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів - від передбачених 1 млрд. 100 млн. грн.;

третім напрямом - спеціальна бюджетна дотація за утримання корів

молочно-м'ясного   та   м'ясного   напрямів   продуктивності   -   від

передбачених 500 млн. грн.;

четвертим напрямом - спеціальна бюджетна дотація на вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб - від передбачених 700 млн. грн.;

п'ятим напрямом - часткове відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а саме: телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м'ясного та м'ясного напрямів продуктивності, свинок і кнурів, вівцематок, баранів, ярок і сперми бугаїв та ембріонів великої рогатої худоби, які мають племінну (генетичну) цінність, від передбачених 300 млн. грн.;

шостим напрямом - часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції, від передбачених 1 млрд. 200 млн. грн.

 

Додаткова інформація надається на 12 сторінках.

 

  Додаткова інформація
Формат: PDF | Добавлен: 23/08/2020 17:03:21
1922Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Документи на відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочно, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок та кнурців, племінних вівцематок, баранів, ярок приймаються конкурсною комісією створеною при департаменті агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації до 01 листопада 2016 року.

Телефон для довідок: (0512) 37 78 27.

  Ф-24 станом на 01.03.2016 року
Формат: XLS | Добавлен: 23/08/2020 17:03:41
31Kb Скачать скачать
  Постанова КМУ від 28 жовтня 2015 р. № 884 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»
Формат: DOC | Добавлен: 23/08/2020 17:03:39
90Kb Скачать скачать