Головна Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Шановні захисники Батьківщини!

ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» гостинно запрошує Вас та членів Ваших родин на безкоштовний відпочинок і оздоровлення в нашому закладі, розташованому в екологічно чистому куточку села Орлівщина Дніпропетровської області. Оздоровницю оточує прекрасний реліктовий ліс з віковими соснами, берег мальовничої річки Самара. Це – справжній райський куточок природи.

Наш санаторій одним з перших на Україні  не тільки відкрив відділення для відновлювального лікування учасників АТО, але вже на протязі майже року на безоплатній основі провів лікування понад 70 поранених, які направлялися до нас з військових шпиталів та обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечнікова. На даний час нами накопичено досвід щодо надання санаторно-курортних послуг нужденним бійцям, в т.ч. психоемоційного розвантаження, відновлення фізичного здоров'я, при травмах, опіках, захворюваннях нервової, серцево-судинної систем, системи органів травлення та інших.

В санаторії створені всі умови для комфортного перебування: номери різної категорії зі всіма зручностями, лікувальна поліклініка, діагностична лабораторія, їдальня, спортивні та дитячі майданчики, території для проведення спортивних змагань та квестів, власний облаштований пляж, автостоянка та інше.

Наші переваги:

-         оздоровниця розміщена в 45 км  від обласного центру м. Дніпропетровська;

-         наявність бювету з мінеральною водою;

-         джерела мінеральних вод для внутрішнього та зовнішнього застосування;

-         спеціалізація санаторію охоплює практично всі основні профілі;

-         дієтичне харчування по лікувальним раціонам з урахуванням смаку та стану здоров’я відпочиваючих;

-         автономне теплопостачання, яке дозволяє дотримувати тепловий режим згідно з нормами СЕС;

-         доброзичливий і професійний персонал.

Ми потурбуємося і про Ваше дозвілля. Вас чекають  розважальні вечори, дискотеки, концерти,  цікаві екскурсії по пам’ятним  історичним  місцям Новомосковщини, спортивно-розважальні заходи, ближній туризм з приготуванням кулішу та юшки та інше.

Скористайтесь нашою пропозицією, адже здоровя – найцінніший скарб для людини.

Без життєвих сил неможливо добитися успіху і благополуччя!

Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються  учасники бойових дій, які брали участь під час проведення антитерористичної операції? та члени їх сімей.

Для включення в списки на отримання путівки Вам потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Арбузинської РДА  за адресою: смт Арбузинка, провул. каштановий, 5, каб. 10, або перетелефонувати за номерами: 3 01 10 Наталія Володимирівна  

За додатковою інформацією просимо звертатися до начальника відділу маркетингу та збуту санаторію Пономаренко Альони Іванівни: тел. моб. (067)633-66-15.

З повагою,

головний лікар                                                                                             О.І. Андрієнко