Управління екології та природних ресурсів. Миколаївська область, Україна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Про управління Новини Діяльність регіональних ландшафтних парків

Новини

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

26/12/2018

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду  директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

            Адреса: с. Коблево, Березанського району, Миколаївської області

            Основними напрямками діяльності регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» є: збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів; створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони природних комплексів та об'єктів; організація проведення наукових досліджень природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища та ефективного використання природних ресурсів; сприяння екологічній освітньо-виховній роботі.

Вимоги до претендентів на посаду:

            громадянство України;

            повна вища екологічна, біологічна, географічна освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);

            стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років;

            вміння організувати основну діяльність установи із застосуванням методів обґрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових і трудових  витрат та передового досвіду.

            Для участі в конкурсному відборі претендент подає до конкурсної комісії особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства:

- заява на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;

- заповнена особова картка працівника за формою П-2 з кольоровою фотокарткою 4х6;

- концепція розвитку і функціонування об’єкта комунальної власності на короткострокову та довгострокову перспективи, а також план заходів з підвищення ефективності його діяльності  (у паперовому та електронному вигляді);

- копія паспорта;

- копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);

- копія трудової книжки, засвідченої відповідно до чинного законодавства;

- копія документів про освіту;

- копія посвідчення про підвищення кваліфікації;

- довідка про відсутність судимості;

- медична довідка щодо не перебування на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

- згода на обробку персональних даних.

            Особи також можуть подавати конкурсній комісії додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, характеристики, рекомендаційні листи тощо).

            Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 223,  телефон для довідок:  37-34-41

Всі новини →