Department of ecology and natural resources. Mykolaiv region, Ukraine » News
Homepage News About Department Діяльність регіональних ландшафтних парків

News

Повідомлення про планову діяльність. Розробка родовища, що розташоване в 0,7 км на північ від с. Українець на лівому березі р. Мертвовод

16/05/2018

Відповідно ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою забезпечення інформування громадськості у процесі здійснення оцінки впливу на довкілля ТОВ «Камінний потік» оприлюднило повідомлення про планову діяльність, що відноситься до п. 3 (ІІ категорія планової діяльності) ст. 3 Закону – розробка родовища, що розташоване в 0,7 км на північ від с. Українець на лівому березі р. Мертвовод по обидва береги кам’янистої балки, праворуч від дороги с. Українець в райцентр Братське. Який розташований в 8 км на північ, на неорних землях.

        Повідомлення про планову діяльність внесено до Єдиного реєстру ОВД та офіційно оприлюднене від 15.05.2018  за  № 2018514762.

        Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації за адресою: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, ecolog@mk.gov.ua,    (0512) 46-04-27.

        Згідно ст. 5 Закону зауваження і пропозиції приймаються протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про планову діяльність – до 13.06.2018 року.

 

Всі новини →